Fellne alumini 17-she

Shitet nga: Nuredin 22 Mar 13:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR   500 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne alumini 17-she per golf 6,7 se bashku me goma
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim