Fellne dhe goma

Shitet nga: Mefail 26 Sht 20:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet me gjith goma te suzuki vitara
Qmimi sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim