Fellne golf4

Shitet nga: Alban 11 Pri 22:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne 16 golf 4 me guma dy te parat jan shum te mira m+s fellnet jan shum ne gjendje te mire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim