Fellne+goma 18 coll golf 4,new betle,pasat etj-C..

Shitet nga: Mentor 08 Pri 19:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

260 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne 18coll me goma vere, perpara 215/45/R18 kurse mbrapa 235/45/R18 gomat jan ne gjendje te mir mund te shihen edhe ne foto cmimi i diskutueshem,mund te kontaktoni ne nr.044238105 dhe 049155581 ju faleminderit..telefonatat prej 08:00h-23:00h
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim