Fellne goma

Shitet nga: kujtim 26 Shk 17:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellnet ose boj ndrrim menaj me naj ajfon menaj skuter fellnet jan ne gjendje temira edhe gomat ikan temira edhe jan teardhme nga zvicrra shum pak jan te pordorura jumir pres blersit 045 364 086 - kater fellne jon se nefoto ikam qitt veq 2 e munte kontaktoni ne tel 045 364 086
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim