Fellne gumister jehoni

Shitet nga: Naim 19 Mar 09:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet bemve delfin me qmim 160 euro me gjith goma pa goma 120 euro shiten fellnet te wves fellnet jan 14 me qmim 100 euro pa goma kurse me goma 140 shiten dhe fellnet e gof 2 me qmim 80 euro pa goma kurse me goma 150 euro numer per kontakt 044690507
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim