Fellne me goma 16 coll

Shitet nga: Fadil 30 Gsh 13:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet me goma 16 50 205 bojn per golf past seat skoda etj jan shum ne gjendje te mir per ma shum info tel 044185018
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim