Fellne me goma 17 zoll.per vw golf 5-toura.-pasat

Shitet nga: Naim 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

190 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 4 gomat e veres me fellne .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim