Fellne me goma 18 inch

Shitet nga: xxx 19 Mar 16:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten fellne me goma per audi vw mercedes jan ne gjendje te mir per me shum na kontaktoni
viber +37745366393
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim