Fellne me goma 205/55/16 per golf 4

Shitet nga: ahmeti 07 Mar 10:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellne me goma 205/55/16 per golf 4
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim