Fellne me goma nga zvicrra

Shitet nga: Gezim 04 Jan 17:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellnet me goma te veres te reja nga zvicrra per opel zafira
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim