Fellne me goma per BMW m3

Shitet nga: ss 31 Tet 21:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellne me goma per bmw m3 ,mundesi montimi gati ne te gjitha bmw tjera,nese keni pyetje ne ju pergjigjemi,fellnet jane 17 coll me goma 205/45r17 Michelin te veres..qmimi 400 euro,nuk diskutohet qmimi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim