Fellne me goma te dimrit

Shitet nga: Besnik 14 Shk 16:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

210 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne per reno clio
Shes fellne 14 me goma te dimrit ( gomat e para jan te reja vetem ket sezon te perdorura) per renault clio
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim