Fellne ne gjendje te mire

Shitet nga: shuajb 30 Sht 14:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Felne ne gjendje te mire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim