Fellne nga zvicrra per Mazda 16 coll

Shitet nga: Besi 16 Dhj 13:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet e sapo ardhura nga zvicrra ne gjendje shume te mire.
Fellnet jane origjinale per mazda po mund te bejne edhe per lloje tjera te veturave
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim