Fellne nr 16 + Goma

Shitet nga: Fellne 10 Mar 00:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

260 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
fellne te bukura me goma dhe profil shum tmir te perdorura 2 muaj te ardhura nga gjermania

Viber +41789486977
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim