Fellne origjinal te VW golf 4 audi a3

Shitet nga: Valmir 01 Pri 17:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR   399 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet e sapoardhura nga zvicrra asniher te vozitura ne kosove me goma 80% te reja.
Jan numer 17, kan qene te vendosura ne Golf 4.

Cmimi 400€ pak i negociuar
Faleminderit 045633955
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim