Fellne për Audi 225\55\R16

Shitet nga: Ibraim 11 Tet 17:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shesë fellne të sapo ardhura nga zvicrra ,fellnet jan me guma të veres 225\55\R16,për më shum informata mun të kontaktin edhe në viber +37744466581
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim