Fellne për BMW

Shitet nga: Sh. Brati 20 Sht 10:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne te sapoardhura nga Gjermania...ne gjendje te mire.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim