Fellne për Mercdes 195\50\R15

Shitet nga: Ibraim 11 Tet 17:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

190 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shesë fellne të ardhura nga zvicrra,fellnet kan goma të veres 195\50\R15 për më shum informat mun të kontaktoni edhe në viber+37744466581
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim