Fellne për Mercedes

Shitet nga: ibraim 07 Qer 20:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR   180 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne për Mercedes 195\50R15 fellnet jan shum të mira jan me goma të veres përmëshum informata mun të kontaktoni edhe në viber+37744466581
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim