Fellne për Renault Laguna

Shitet nga: Flamur 04 Sht 13:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

260 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shesë fellne për Renault Laguna 225\45R17 me goma të dimrit ,fellnet jan të ardhura nga zvicrra ,për më shum informata mun të kontaktoni edhe në viber +37744711767
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim