Fellne per Audi

Shitet nga: Gomisteria "LUMI" 01 Mar 18:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne per Audi 18 coll dhe 19 coll
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim