Fellne per Audi

Shitet nga: Fellne per audi 14 Tet 19:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellne nr. 17 per Audi
Fellne per dimër te perdorura vetëm tre muaj
Fellnet 225/50R17 98V XL M+S
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim