Fellne per BMW 17

Shitet nga: GOMISTERIA " LUMI" 16 Pri 20:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne per BMW 17 fellnet jan te reja qmimi eshte per cope

Facebook:Gomisteria LUMI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim