Fellne per BMW M5

Shitet nga: GOMISTERIA " LUMI" 12 Maj 10:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne per BMW M5

Madhesija:18 ing
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim