Fellne per BMW M7

Shitet nga: GOMISTERIA " LUMI" 27 Mar 10:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne per BMW M7

Madhesija:18 inch
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim