Fellne per BMW X1

Shitet nga: GOMISTERIA " LUMI" 13 Qer 08:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne per BMW X1

Madhesija:18 inch
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim