Fellne per BMW X5, X6, 21 inch, goma Bridgestone..

Shitet nga: EGZON 14 Pri 16:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne per BMW X5, ose X6, 21 coll (inch), me goma te perdorura me dimensione, 325/30 zr21, te veres.

Fellnet jane shum te bukura dhe te pademtuara.

Kan qene te montuara ne BMW X6.

qmimi eshte 1500 €.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim