Fellne per BMW

Shitet nga: Gomisteria "LUMI" 25 Shk 20:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellnet jane 17,18,19 dhe 20 coll
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim