Fellne per BMW

Shitet nga: Gomisteria "LUMI" 28 Shk 12:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne per BMW
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim