Fellne per BMW

Shitet nga: Gomisteria "Lumi" 27 Mar 20:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne per BMW 17 coll
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim