Fellne per BMW

Shitet nga: armend 29 Mar 13:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet 17 me guma per me shum info na kontaktoni ne numrin 045 568 255 Armendi ferizaj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim