Fellne per BMW

Shitet nga: Egzon 09 Sht 20:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet (225 / 45 R17) me guma te mira për BMW e45. E46. E90. E60 jan orgjinal te BMW-s
Qmimi:360euro

Tel: 044999688
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim