Fellne per BMW

Shitet nga: GOMISTERIA " LUMI" 24 Pri 10:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne per BMW

Modelet me te reja 17,18,19 dhe 20 coll

Facebook:Gomisteria LUMI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim