Fellne per BMW

Shitet nga: Blerandi 04 Dhj 16:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

430 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet 17" me goma 225/45/17
Bejm edhe ndrrim me fellne te tjera 16 vetem se gomat me qen te mira te dimrit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim