Fellne per BMW

Shitet nga: Fellne per BMW 09 Shk 21:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellne per BMW jan te ardhura nga Zvicrra se bashku me goma per me shum infermata kontaktoni ne 044873448
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim