Fellne per Golf

Shitet nga: Gomisteria "LUMI" 26 Shk 20:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne per golf 4,5,6 dhe 7
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim