Fellne per Golf 4,5,6 dhe 7

Shitet nga: Gomisteria "LUMI" 01 Mar 17:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne per Golf 4,5,6 dhe 7
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim