Fellne per Golf 5,6 dhe 7

Shitet nga: Gomisteria "LUMI" 25 Shk 20:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne per golf 5,6, dhe 7
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim