Fellne per Mercedes

Shitet nga: Festim 29 Shk 19:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten,Fellnet per Mercedes 17R
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim