Fellne per OPEL 15coll URGJENTTT

Shitet nga: fellne 14 Mar 14:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-   249 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes Fellne me guma te reja 15she
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim