Fellne per Opel Vekter

Shitet nga: Arben 09 Shk 13:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne per Opele tee ndryshme
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim