Fellne per Passat & Audi

Shitet nga: Arben Ilazi 07 Gsh 17:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellnet kan madhesine 17/225
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim