Fellne per Porshe

Shitet nga: GOMISTERIA " LUMI" 31 Tet 21:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Felne per Porshe 18 coll
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim