Fellne per audi A6 18 coll

Shitet nga: ferizaj 19 Pri 15:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes felllent per audi A6 18 COll.kush osht i interesum munet me ardh mi kshyr.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim