Fellne per audi

Shitet nga: Gomisteria LUMI 16 Pri 13:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne per audi 18 coll
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim