Fellne per bmw 18

Shitet nga: GOMISTERIA " LUMI" 16 Mar 22:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
fellne 18 per bmw fellnet jan te reja
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim