Fellne per golf, Pasat , audi

Shitet nga: Fekir sahiti 10 Pri 22:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR   400 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet per Pasat , golf , Audi 205/50/17 jam me gona te veres jan te Mira arsyje e shitje Se I kam dy par
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim