Fellne per golf 4 edhe 5

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: sadik 25 Shk 12:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
fellnet per golf 4 dhe 5 :450 euro, per golf 4 :400 euro , autolarje e madhe 400 e vogla 40 euro , shfajsaparatat 450 euro nja
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim